TEL 790 211 587    MAIL info@fxrt.pl
Szukasz pomysłu na wieczór panieński ?? A może wolisz spędzić go inaczej niż reszta ?? Dobrze trafiłaś.

U nas nie ma drętwych imprez. Zorganizujemy Tobie i Twoim koleżanką plenerową impreze a adrenalinę podniesiemy jazdą samochodami terenowymi.
Zaprosimy Was na imprezę gdzie zapewniamy będziecie miały pyszne jedzenie jaki sobie tylko wymarzycie, świetną muzykę i pełną oprawę imprezy. O nic nie musisz się martwić to Wasz wieczór.

Zerknij do zakładki kontakt, napisz lub zadzwoń. Dobierzemy dla Was odpowiednią ofertę.

Wycieczki

Wycieczki samochodami terenowymi, cało dniowe jak i krótsze na godzinke/dwie to świetny pomysł na spędzenie weekendu
Urodziny, imieniny, impreza w terenie

Urodziny w terenie inne niż wszystkie

Chcesz spędzić urodziny, imieniny lub każdą inną okazje extremalnie ?? zapraszamy

Od lat naszą pasją jest off-road i wszelkie sporty samochodami 4x4. Zajmujemy się rajdami terenowymi, eventami, spotkaniami integracyjnymi oraz wieczorami kawalerskimi jak i wynajmem samochodów terenowych 4x4. Dysponujemy legalnymi terenami do jazdy samochodami terenowymi oraz quadami w okręgu Śląska i Małopolski. Nasz obszar działania to cała polska i europa lecz w szczególności Katowice, Sosnowiec, Kraków oraz Częstochowa i Opole. Serdecznie zapraszamy firmy jak i osoby prywatne na wycieczki samochodami terenowymi, szkolenia 4x4 na quadach i terenówkach jak i organizacje rajdów samochodowych.
Świetne rolety i extra stomatolog sosnowiec. Instalacje sanitarne Będzin Zapraszamy po Strony internetowe Sosnowiec oraz Sklepy internetowe Sosnowiec